Strona główna ZHost

Sklepy internetowe

Rynek e-commerce w naszym kraju rośnie z roku na rok a sklepy internetowe i serwisy aukcyjne zadomowiły się już na stałe w świadomości klientów. Coraz więcej firm posiadających sklepy stacjonarne dołącza do swojej oferty również sklepy www lub całkowicie zastępuje nimi dotychczasową ofertę.

Od ponad 6 lat zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem sklepów internetowych, które doskonale wpasowują się w dzisiejsze realia rynku. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas sklepy internetowe były zoptymalizowane pod względem kodu, szybkości działania oraz umożliwiały integrację z innymi usługami. Ponadto zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność i integrację graficzną sklepu z marką i istniejącą stroną korporacyjną. Wszystkie nasze projekty są również odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych co zapewnia naszym klientom lepszy start w porównaniu z konkurencją.

Tworzymy również:

Strony www
Aplikacje internetowe „webowe”
Witryny korporacyjne
Strony BIP

Wszystkie sklepy internetowe opieramy o autorski system ZEBU SHOP, który dzięki zastosowaniu budowy modułowej daje naszym klientom nieskończone możliwości rozbudowy o nowe funkcjonalności.

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Kontakt

* - pola obowiązkowe

Usługi

Zaufali nam

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo